icon

Clash Royale (GameLoop)

2.0.11646.123 için
Windows

5.0

2

Bu inanılmaz strateji tabanlı oyunu PC'nizde oynayın

41.1k

Bu uygulamayı oyla

Tencent stüdyo tarafından geliştirilen GameLoop, PC’nizde Android video oyunları oynamanıza olanak sağlar. Bu yükleyici kontrol sistemini klavyenize ve farenize adapte ederek Windows’ta oynanabilen Clash Royale video oyunu ile birlikte kendi öykünücüsünü indirir. Gereksinim duyacağınız özel bir yeteneğe ihtiyaç yoktur çünkü otomatik oynatmak için ihtiyaç duyulan her şeyi indirir.

Clash Royale, dünyada milyonlarca hayranı olan bu gerçek zamanlı strateji oyununun aksiyonuna sizi çekecek. Yeni karakterlerin, saldırıların ve diğer öğelerin kilidini açmak için PC'nizin konforunda savaş alanında daha güçlü olmanıza yardımcı olacak bir sürü kart alabilirsiniz. Mekaniğin içselleştirilmesi kolaydır, bu yüzden bu üç dakikalık turların bu kadar bağımlılık yapmaları muhtemeldir.

Siz ve fareniz efsanevi Clash Of Clans karakterlerinin yanı sıra Clash Royale'deki üç kuleyi ve bazı yeni karakterleri savunmak zorunda kalacaksınız. Bunu yapmak için, kartlarınızı savaş alanına yerleştirmeli ve kendinizinkini savunurken düşmanın kalelerine saldırmalısınız. Bir süre sonra rafine edilmiş ve rekabetçi stratejiler kullanarak dünyanın her yerinden oyuncularla karşı karşıya geleceksiniz.

Savaş kazanmaya devam ettikçe, yeni kaynakların ve karakterlerin kilidini açmak için yatırım yapabileceğiniz ödüller kazanacaksınız. Ayrıca, kazanma şansınızı arttırmak için kahramanınızın özelliklerini yükseltmek şarttır. Clash Royale sandıklarında kartları toplayarak yeni birlikler bile kazanabilirsiniz.

PC'nizde Android'de oldukça popüler olan Clash Royale'yi oynayabilirsiniz. Farenizi kullanarak en iyi stratejilerinizi ortaya çıkarın ve rakiplerinizin sizi yenmelerine izin vermeyin.
Carlos Martínez tarafından
X